Przedszkole nr 53 logo

ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA

 

Drodzy Rodzice,

w naszym przedszkolu już nie raz dochodziło do wydarzeń, które udowadniały, że owocna współpraca placówki z rodzicami to fundament do tworzenia szczęśliwego i atrakcyjnego czasu spędzonego przez dziecko w przedszkolu.

Od nas zależy, czy ten czas będzie ciekawy, pełny radości i niezwykłych wspomnień i czy placówka, do której dzieci codziennie przychodzą będzie miejscem, do którego chętnie wracają czekając co ciekawego wydarzy się kolejnego dnia.

Jednak to, co wydarzyło się w miniony wtorek, a dokładnie w jeden wieczór przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Dzięki pomysłom i ciężkiej pracy kadry placówki przez ostatnie dwa tygodnie, a także zaangażowaniu rodzin naszych podopiecznych, w jeden wieczór nasze przedszkole zmieniło się w prawdziwą świąteczną krainę, której pozazdrościł nam sam Święty Mikołaj…;)

A to wszystko po to, by 06.12, w Mikołajki, zobaczyć na twarzach dzieci wchodzących do przedszkola zdumienie, radość i wielki uśmiech.

Po raz kolejny pragniemy podkreślić jak dumni jesteśmy, że możemy się cieszyć tak owocną współpracą z rodzicami.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować rodzicom, którzy wsparli tę inicjatywę poprzez zakup potrzebnych materiałów, a także tym, którzy przyszli i własnymi rękoma stworzyli z nami te cudowne dekoracje.

Dziękujemy:

Grupa MISIE: mamie i babci Marceliny T., tacie Michała K., mamie Kuby Ł., mamie Miszy, mamie Tomka P. za pomoc przy dekorowaniu

Grupa LISKI: mamie Klary, mamie Jana za pomoc przy dekorowaniu

Grupa ZAJĄCZKI: rodzicom Tymona, rodzicom Dominika, rodzicom Kuby S., rodzicom Mateusza za zakupione materiały, a także: tacie Henryka, tacie Tymona, tacie Mateusza, mamie Henryka, mamie Konstancji, mamie Alicji L., mamie Wiktorii, mamie Janka, mamie Pauli, mamie Bruna za pomoc przy dekorowaniu

Grupa SÓWKI: mamie Eryka, mamie Michała, mamie Heleny za pomoc przy dekorowaniu

Grupa JELONKI: mamie Maksyma, mamie bliźniaków Stasia i Franka za pomoc przy dekorowaniu

Grupa JEŻYKI: mamie Krystiana, mamie Uli za pomoc przy dekoracjach

Grupa WIEWIÓRKI: tacie Ernesta – pomoc przy dekorowaniu

Dziękujemy także Pani Natalii G. za zorganizowanie poczęstunku i dodania sił do dalszej pracy.

Poniżej przedstawiamy film i zdjęcia, na których można zobaczyć efekty naszej pracy. Zapraszamy do oglądania.

A TAK WYGLĄDAŁY PRZYGOTOWANIA: