Przedszkole nr 53 logo

DECYZJA PREZYDENTA MIASTA GDYNI W SPRAWIE KORONAWIRUSA

Obrazek wyróżniający

DRODZY RODZICE!!!

Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, po naradzie z Zespołem ds. koronawirusa, powziął następujące decyzje mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się patogenu i ograniczanie ryzyka zakażenia.

Od jutra, tj. od 12 marca nie będą prowadzone lekcje i zajęcia  w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz w przedszkolach, natomiast do piątku (13.03) szkoły i przedszkola pozostaną otwarte w ramach funkcji opiekuńczych dla tych rodziców, którzy nie są w stanie natychmiast zorganizować opieki dla swoich dzieci.

Od 16 marca przedszkole będzie zamknięte do odwołania.

WYJĄTKOWO 11-12 MARCA

(środa i czwartek) zgłoszenia nieobecności przyjmowane będą do godz. 17:00

https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/decyzja-prezydenta-gdyni-ws-zagrozenia-koronawirusem,548306