DEKLARACJA KONTYNUACJI POBYTU W PRZEDSZKOLU

Drodzy Rodzice!

Dnia 18.03.2022 r. o godz. 10.00 zostanie udostępniona w systemie rekrutacyjnym oferta gdyńskich przedszkoli. W związku z tym musimy wiedzieć, które z dzieci zostają w naszym przedszkolu.

Prosimy o składanie DEKLARACJA kontynuacji 2022 najpóźniej do 15 marca 2022 r. Deklarację należy odebrać przy wyjściu z przedszkola lub wydrukować dwustronnie, wypełnić i przynieść do wychowawcy ewentualnie wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się w przedsionku głównego wejścia do przedszkola.

Jeżeli ktoś z Państwa wie, że jego dziecko nie będzie kontynuować nauki w naszym przedszkolu od września 2022r. proszę o taką informację na maila: przedszkole@p53.edu.gdynia.pl

UWAGA !!!

Niezłożenie w terminie deklaracji skutkuje brakiem możliwości kontynuacji uczęszczania do naszego przedszkola od nowego roku i koniecznością brania udziału w rekrutacji.