Przedszkole nr 53 logo

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Obrazek wyróżniający

14.10.2021 obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji najstarsza z grup przedszkolnych – „Sówki” – przygotowała dla przedszkolaków oraz dla pracowników naszego przedszkola wyjątkowe przedstawienie. Nie zabrakło również życzeń i własnoręcznie robionych upominków. 

Jak co roku, Pani Dyrektor naszej placówki złożyła na ręce wszystkich pracowników serdeczne podziękowania za zaangażowanie i trud włożone w wykonywaną pracę tworząc przy tym niepowtarzalny klimat i atmosferę panujące w naszym przedszkolu. 

Wyjątkowo wyróżnione za swoją pracę – bo Nagrodą Dyrektora, zostały nagrodzone:

  • mgr Urszula Szewczuk – Wicedyrektor 
  • mgr Mariola Kolasa – nauczyciel
  • mgr Aleksandra Łażycka – nauczyciel
  • Karolina Grzegorczyk – pracownik administracji 

Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni otrzymała Zofia Żłobecka – woźna oddziałowa, której oddanie wykonywanej pracy doceniają nie tylko dzieci, ale i wszyscy pracownicy, Dyrekcja, a także rodzice, którzy dzieląc się swoimi odczuciami przyczynili się do tego wyróżnienia. 

Ponadto, Nagrodą Prezydenta Miasta Gdyni doceniono również najważniejszą osobę naszego zespołu, której przyszło pełnić funkcję dyrektora w niełatwych czasach i bez której nasza placówka nie funkcjonowałaby tak, jak należy – Dyrektor Katarzyna Gawron.

Serdecznie gratulujemy!