Przedszkole nr 53 logo

FESTYN – PODZIĘKOWANIA

Umiejętność współpracy niesie ze sobą wiele korzyści. Zgodne współdziałanie prowadzi m.in. do tworzenia wewnętrznych więzi wśród członków danego zespołu. Rodzi się także poczucie tożsamości z grupą, co z kolei wiąże się z trwałym i sprawnym funkcjonowaniem tego zespołu w realizacji wspólnych celów, a przy okazji sprzyja to miłej atmosferze.

Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że nasza przedszkolna społeczność może cieszyć się z tak owocnej współpracy jaką tworzą nauczyciele, dzieci, ale i wy – rodzice. Wasza determinacja i zaangażowanie w każde przedszkolne wydarzenie pomaga nam w tworzeniu tego miejsca wyjątkowym.

Najlepszym tego przykładem jest nasze ostatnie wspólne przedsięwzięcie – festyn rodzinny. Dlatego pragniemy podziękować WSZYSTKIM RODZICOM,  którzy mieli jakikolwiek wkład w to wydarzenie – wszystkim, którzy od wczesnych godzin przygotowywali stoiska, dekorowali boisko, upiekli ciasta, stworzyli dodatkowe atrakcje dla naszych przedszkolaków, a także tym, którzy po zakończeniu zmobilizowali się i wspólnymi siłami posprzątali teren.

W szczególności, ogromne podziękowania kierujemy w stronę pani Katarzyny Małow – pod której przewodnictwem prężnie działało grono rodziców, a także całej Radzie Rodziców. Dziękujemy również mamie Mateusza z grupy „Jeżyki” za przygotowanie fantastycznej, tematycznej dekoracji, mamie Jeremiego i Leona  za cudowne dzieła malarskie, mamie Maksa z grupy „Wiewiórki” za zorganizowanie rekwizytów, rodzicom Maksymiliana z grupy „Misie” za zakup czekoladowych fontann.

Dzisiaj festyn jest już miłym wspomnieniem, ale wiemy, że przed nami kolejne owocne współprace, których już my, ale i przede wszystkim dzieci nie możemy się doczekać.

Dziękujemy

Kadra Przedszkola nr 53 wraz z Dyrekcją

Poniżej kilka zdjęć z Festynu Rodzinnego o temacie przewodnim „Dziki Zachód”: