PRACA PLASTYCZNO-TECHNICZNA

„ROBOT W MOIM DOMU”

ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu plastyczno-technicznego: „Robot w moim domu” jest Przedszkole nr 53 w Gdyni. Osobami odpowiedzialnymi za konkurs są pani Iwona Szostek i pani Małgorzata Rosolak (grupa Liski) oraz pani Małgorzata Kruszewska (grupa Sówki).

CELE KONKURSU

1. Rozwijanie umiejętności technicznych i plastycznych.
  2. Rozwijanie zdolności manualnych i kreatywności.
  3. Kształtowanie świadomości ekologicznej.
  4. Wzmacnianie więzi rodzinnych oraz współpracy z rodzicami.

ZASADY I WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Konkurs skierowany jest do dzieci i rodziców.
  2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
  3. wypełnienie formularza zgłoszeniowego załączonego do regulaminu wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku oraz klauzulą RODO.
  4. Każdą pracę należy podpisać drukowanymi literami (imię i nazwisko, wiek dziecka, nazwa grupy).
  5. Uczestnik konkursu może zgłosić jedną prace.

TERMINY

1. Termin składania prac konkursowych: do 25 III 2022r.
  2. Miejsce składania prac: prace przekazujemy nauczycielkom poszczególnych grup.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu: ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki, 5-6 latki nastąpi 31 III 2022r.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

1. Kryterium oceny prac:
  • udział dziecka,
  • zgodność z tematyką,
  • inwencja twórcza wykonującego,
  • ogólny wyraz artystyczny,
  • estetyka wykonania.
  1. Powołane przez organizatora Jury dokona oceny prac, wyłoni laureatów przyzna dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
  2. Wymagania:
  • interpretacja tematu dowolna,
  • wykonanie pracy plastycznej z materiałów wtórnych: nakrętek, opakowań po lekach, słomek itp.
  • rozmiar pracy nie większy niż 40 cm.

UWAGI DODATKOWE

1. Wszystkie prace przechodzą na własność przedszkola.
  2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu i przekazaniem pełnych praw autorskich na rzecz organizatora.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci

do wzięcia udziału w konkursie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PLUS RODO