Przedszkole nr 53 logo

Mikołajki w naszym przedszkolu

Obrazek wyróżniający

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Minionego piątku, 04.12, czas oczekiwań upłynął i odwiedził nasze progi ten specjalny i wyjątkowy gość. Oprócz worka pełnego prezentów przyniósł ze sobą ogrom radości i szczęścia dla każdego przedszkolaka. Samą wizytę poprzedzał teatrzyk z efektami specjalnymi. Tego dnia nie zabrakło również mikołajkowych tańców, zabaw, a także dekorowania choinek własnoręcznie robionymi przez dzieci ozdobami i pierniczkami. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji ze zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Prezentacja w formacie PowerPoint (.pptx, 5 MB), wymaga pakietu MS Office lub podobnego: Mikołajki (PowerPoint)

Prezentacja skonwertowana do formatu PDF (.pdf, 5MB): Mikołajki (PDF)