ORGANIZACJA PRACY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Drodzy Rodzice,

Przed nami szczególny świąteczny czas, we wszystkich grupach, do 18 grudnia 2020 r. zaplanowane są zajęcia dla dzieci w tym klimacie oraz przygotowywane niespodzianki dla rodziców.

Od 21.12.2020 do 31.12.2020 grupy będą łączone. Ze względu na konieczność zaplanowania posiłków z cateringu, prosimy o określenie, czy dziecko będzie uczęszczało do przedszkola w te dni. Informację prosimy podać najpóźniej do 14 grudnia 2020 r. do nauczycieli poszczególnych grup.

W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI DO TEGO TERMINU – UZNAMY, ŻE DZIECKO BĘDZIE CHODZIŁO, A OPŁATY ZA POSIŁKI ZOSTANĄ NALICZANE.

W związku z koniecznością dokonania rozliczeń na kontach bankowych z końcem roku, nadpłata dokonana do 15 grudnia 2020 r. po uwzględnieniu Państwa deklaracji obecności zostanie zwrócona.

Katarzyna Gawron

dyrektor