Przedszkole nr 53 logo

WIZYTA TEATRU QFER

Obrazek wyróżniający

W najbliższą środę, 06.10.2021 o godzinie 10.40 teatr Qfer rozpocznie dla naszych przedszkolaków spektakl pod tytułem „ŚMIECIOWISKO”. O czym ta bajka? 

„Na śmietniku mieszka tajemniczy, lekko roztargniony, dziwnie ubrany Pan Bałaganiarz. Pilnuje porządku, przechowuje „skarby”, które ludzie wyrzucają i wykorzystuje je do tworzenia przeróżnych historii. Jego opowieści są zaskakujące. Zaprasza do zabawy Zuzię, która przychodzi wyrzucić śmieci. Razem wyczarowują szklane, papierowe, plastikowe i blaszane lalki. Z kolorowych pojemników na odpady wyłaniają się niezwykłe wersje znanych i lubianych bajek, w których wszystko staje na głowie: „O królewnie Śmieszce”, „O robaku i rybce”, „Nieprzemakalnym Kapturku”. Rodzą się ciepłe, humorystyczne, rozśpiewane historie.

Zgrabne połączenie zabawy z edukacją ekologiczną.” 

Zapraszamy!