ZAWIESZENIE ZAJĘĆ OD 9.11.2020 DO 13.11.2020

Szanowni Rodzice !

W związku ze stwierdzeniem w dniu dzisiejszym tj. 8 listopada 2020r. pozytywnego wyniku na Covid-19 u kolejnego pracownika naszego przedszkola oraz skierowanie części pracowników na kwarantannę lub izolację decyzją Organu Prowadzącego,

zajęcia w naszej placówce zostają zawieszone dla wszystkich dzieci od 09.11.2020 do 13.11.2020r.

Istnieje konieczność objęcia obowiązkiem kwarantanny dzieci, z grup: MISIE, LISKI, ZAJĄCZKI, JEŻYKI, które w dniach od 2 do 4 listopada 2020r. były obecne w przedszkolu.

Zawieszone zajęcia (nauczanie zdalne) będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Wobec zaistniałej sytuacji koniecznym jest prowadzenie edukacji zdalnej również w grupach przebywających w części szkolnej z uwagi na brak personelu.

Dalsze informacje będą przekazywane na bieżąco.

Dyrektor przedszkola

Katarzyna Gawron