ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I WYJĄTKOWE WYDANIE DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO

Drodzy Rodzice,

Kadra naszego przedszkola pragnie złożyć Państwu i państwa rodzinom najszczersze życzenia. Niech te Święta pozwolą Wam na chwilę spokoju, odpoczynku, a zdrowie i miłość towarzyszą wam nieustannie.

Najlepszy prezent na świecie to gdy bliscy są w komplecie – i tego życzymy wszystkim.

Wszystkiego najlepszego na święta oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy dyrektor przedszkola – Katarzyna Gawron wraz z pracownikami.

Dziś ukazało się również wyjątkowe wydanie Dziennika Bałtyckiego, w którym pojawiła się wzmianka o naszym przedszkolu. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wyróżnienie w plebiscycie „Najlepsze przedszkole roku 2021” I zachęcamy do zakupu dzisiejszego wydania gazety i przeczytania artykułu.