Przedszkole nr 53 logo

KĄCIK KUCHARSKI – GRUDNIOWE PIECZENIE PIERNICZKÓW

Grudzień w naszym przedszkolu jest miesiącem szczególnym –  wypełniony bajkową dekoracją, wizytą elfów i Świętego Mikołaja, to czas rodzinnych spotkań i świątecznych występów, przepełnionych miłością i spokojem. W tym roku ciepła i magii dodał zapach pierniczków unoszący się w naszej placówce przez cały miesiąc. A to za sprawą przedszkolaków, którzy przez ostatnie tygodnie mieli okazję wczuć się w rolę cukiernika i wypiekać, dekorować świąteczne przysmaki.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie wkład Rady Rodziców, dzięki którym w przedszkolu powstał kącik kucharski wyposażony we wszystkie potrzebne akcesoria – fartuszki, wałeczki, foremki, sylikonowe stolnice. Z tego miejsca dziękujemy również wszystkim zaangażowanym rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu naszego kącika, a także w przygotowaniu masy piernikowej.

W miniony czwartek wypiekanie pierniczków przez naszych zerówkowiczów było wyjątkowe za sprawą wyjątkowego gościa – niespodziewaną wizytą uraczył nas Jakub Ubych – Radny naszego miasta.

 

 

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii grupowych.