Przedszkole nr 53 logo

PRACA PRZEDSZKOLA W CZASIE WAKACJI 2020

Obrazek wyróżniający

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją Urzędu Miasta w Gdyni informujemy, iż w lipcu praca naszego Przedszkola nr 53 pozostaje bez zmian. Natomiast w sierpniu przez 2 tygodnie, tj. od 3.08.2020r. do 14.08.2020r.  tylko dla dzieci chodzących w czasie pandemii zostaną utworzone 2 grupy dzieci z naszego przedszkola, które uczęszczać będą do Przedszkola nr 59 (obok białej szkoły). W tych grupach pracować będzie personel naszego przedszkola. Zmiany te spowodowane są organizacją cateringu dla obu placówek.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z tej propozycji zobowiązani są do przesłania oświadczeń 1a, 1b: na adres: przedszkole@p53.edu.gdynia.pl do 26 czerwca 2020r.

zalaczniki 1a,1b do procedury w czasie pandemii

dyrektor

Katarzyna Gawron