Przedszkole nr 53 logo

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ DZIECI

Obrazek wyróżniający

W dobie wszechobecnych nowinek technologicznych, które zachęcają dzieci do spędzania czasu przed ekranem TV, smatfona czy tableta, zdecydowanie brakuje zajęć, które rozwiną u najmłodszych kreatywność, wyobraźnię oraz motorykę małą.

Nowy rok przywitał więc naszych przedszkolaków nowymi aktywnościami. Tym razem dzieci mają możliwość rozwijać m.in. umiejętności krawieckie oraz kucharskie dzięki nauczycielkom, które co jakiś czas prowadzą dla swoich grup warsztaty. Przez ostatnie tygodnie dzieci robiły pizze, babeczki, a także miały okazję poczuć się jak prawdziwy piekarz piecząc chleby.

Poza kącikiem kulinarnym powstał u nas również mini warsztat krawiecki, który doskonale wspomaga rozwój dzieci pod kątem pewności siebie, kreatywności, twórczego myślenia, samodzielności, motoryki małej i wielu, wielu innych.

Innymi słowy – nauka poprzez zabawę!

Zachęcamy do obejrzenia więcej zdjęć wchodząc w galerie grupowe.