Przedszkole nr 53 logo

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ…

Obrazek wyróżniający

Dzień Dziecka to święto wyjątkowe i niezwykle ważne, obchodzone na całym świecie. To dzień zwykle wypełniony miłością, radością, zabawą, niespodziankami, ale przede wszystkim jest to dzień, który ma na celu w symboliczny sposób podkreślić istotę praw WSZYSTKICH dzieci. Tego dnia, 01.06, na dzieci czekało wiele niespodzianek – szczególnie tych słodkich! Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wózka z lodami – atrakcja okazała się strzałem w dziesiątkę! Nie zabrakło również wesołych animacji przeprowadzonych przez panie z naszego przedszkola.

Choć był to wspaniały dzień, pełen wrażeń, to staramy się dokładać wszelkich starań, by dla naszych podopiecznych nie tylko 01.06 był dniem wyjątkowym, ale i każdy kolejny. By codziennie czuli się ważni, potrzebni, szanowani i kochani!

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii grupowych.