Przedszkole nr 53 logo

ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY!

Obrazek wyróżniający

Drodzy Rodzice i Dzieci,

okres wakacyjny dobiegł końca, a to oznacza, że wypoczęci i pełni energii wchodzimy razem w kolejny wspólny rok! Z tej okazji pragniemy przypomnieć Wam kilka istotnych informacji związanych z funkcjonowaniem naszej placówki.

  • Placówka funkcjonuje w godzinach 6:00 – 17:00
  • Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili przypominamy o niezwłocznym wyrobieniu KARTY MIESZKAŃCA, która jest pomocna w kwestii rozliczania pobytu dzieci w przedszkolu. Wszelkie informacje dotyczące wyrobienia powyższej karty znajdziecie Państwo na stronie miasta Gdyni https://karta.um.gdynia.plPrzypisywanie w systemie przez rodzica/prawnego opiekuna osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola będzie można dokonywać dopiero od 03.09.2022r. – wg instrukcji w załączniku.
  • Przypominamy, że nauczyciel grupy nie wyda dziecka osobom trzecim bez odpowiedniego upoważnienia uzupełnionego o NUMER PESEL osoby upoważnionej do odbioru, rodziców/opiekunów prawnych, a także bez podpisu obu stron. Jeżeli ktoś nie dostarczył takiego dokumentu prosimy, by zrobił to w dniu rozpoczęcia roku.
  • Prosimy rodziców dzieci nowoprzyjętych, o przychodzenie po dzieci w pierwszych dnia września z dowodem osobistym, aby personel naszego przedszkola był pewny, że oddajemy dziecko odpowiednim osobom.
  • Rodzicom najmłodszych przedszkolaków nowoprzyjętych przypominamy o przygotowaniu wyprawki, w której skład wchodzą: ubrania i bielizna na zmianę, najlepiej po dwa komplety oraz zamykany woreczek na tzw. „mokre wpadki”. Do leżakowania – koc obleczony w poszewkę lub śpiworek oraz małą poduszkę – jasiek. Nie przynosimy piżamki. Dodatkowo: obuwie na zmianę – wygodne, antypoślizgowe, łatwe do zakładania i zapinania. Wszystkie rzeczy muszą być podpisane.

 

  • Zapraszamy rodziców wszystkich grup na zebrania, które odbędą się według poniższego harmonogramu.        Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17.00

7.09 (ŚRODA) – grupy MISIE, ZAJĄCZKI, JEŻYKI, JELONKI

08.09 (CZWARTEK) – grupy LISKI, SÓWKI, WIEWIÓRKI

Do zobaczenia! 🙂